Останні новини


ФК «Шахтар» передав гуманітарну допомогу для української армії, тероборони та вимушених переселенців

Співробітники клубу організували відправку 500 матраців на потреби Збройних сил України. Вантаж доставили із Shelter Centre на «Арені Львів» до одного з гарнізонів Національної гвардії у Львівській області. Постільні речі допоможуть в облаштуванні житлових приміщень гарнізону.

1,4 млрд грн надали бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова і футбольний клуб «Шахтар» на допомогу Україні та українцям за 40 днів війни:

Близько 1,4 млрд грн, або майже 48 млн доларів, уже передали бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та футбольний клуб «Шахтар» на допомогу Україні й українцям з 24 лютого до 4 квітня 2022 року включно. Зокрема в цю суму входить гуманітарна допомога цивільним (харчові продукти, ліки, речі першої необхідності, евакуація, шелтери й т. д.), а також підтримка ЗСУ і ТрО в десятках міст (одяг, засоби індивідуального захисту, аптечки тощо).

«Гірники» збираються в Туреччині та починають готуватися до серії благодійних ігор Shakhtar Global Tour for Peace

Найближчим часом «Шахтар» базуватиметься в Стамбулі. Сюди вже прибула частина українських футболістів, решта гравців мають приєднатися невдовзі.Сьогодні, 7 квітня, очікується приїзд тренерського штабу «оранжево-чорних». Щойно наставники зберуть команду й оцінять стан кожного гравця, буде запущено тренувальний процес.Перші матчі в межах Shakhtar Global Tour for Peace «гірники» проведуть 13 та 19 квітня.

Директор з футболу ФК «Шахтар» Дарійо Срна дав коментар телеканалу «Україна 24»

– Розкажіть про плани «Шахтаря» провести серію благодійних матчів.

– Сьогодні ситуація є такою, що нам дали зелене світло від УЄФА на проведення дуже великої кількості товариських ігор у Європі, і на цій підставі наші українські футболісти отримали дозвіл на від'їзд за кордон. Вони зможуть виїхати через три дні, і ми одразу, разом із тренерським штабом та всіма українськими футболістами, вирушимо до Стамбула. На жаль, не буде багатьох бразильських гравців – більшість із них відмовляється. Прибудуть тільки, можливо, Марлон та Ісмаїлі. У Туреччині починаємо грати: 13 квітня зустрічаємося з «Бешикташем», 19-го – з «Фенербахче», потім «Севілья», «Хайдук» (Спліт), ПСЖ, «Лаціо».